Przedszkole terapeutyczne

Sasanek 6A, Nowa Wieś
Jak rekrutujemy
Przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego na podstawie wypełnionego kwestionariusza osobowego i rozmowy wstępnej. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod tel. 663 351 622.

Cena za pobyt dziecka do 13:00 - 1600 zł
Cena za pobyt dziecka do 17:30 - 1800 zł

Cena zawiera wyżywienie, zajęcia specjalistyczne, zajęcia dodatkoweCo zapewniamy
  • Fachową pomoc psychologiczno-pedagogiczną w czasie pobytu dziecka w placówce. Realizujemy wszystkie zajęcia wynikające z orzeczeń (Integracja sensoryczna, pomoc psychologa, logopeda i neurologopeda, etc.)
  • Ciekawe zajęcia edukacyjno wychowawcze prowadzone przez specjalistów, pod okiem psychologa.
  • Opiekę nad dziećmi i wsparcie dla rodziców. Tworzymy przyjazną atmosferę bliskości dla wszystkich, ucząc się od siebie nawzajem.
  • Zdrowe i smaczne posiłki dostosowane do indywidualnych preferencji dzieci.
Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne eduStan rozpocznie swoją działalność od września 2022 roku. Mieścić się będzie na piętrze istniejącego już od lat Przedszkola i Żłobka Sasanki w Nowej Wsi. W pierwszym roku działania jesteśmy w stanie zapewnić fachową opiekę i specjalistyczną pomoc dla 20 dzieci w wieku 3-7 lat ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W gronie naszych specjalistów znajdują się: logopeda, neurologopeda, psycholog, fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej oraz nauczyciele z wykształceniem kierunkowym. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę między godziną 7:30 a 17:30 z pełnym wyżywieniem i dedykowanymi zajęciami grupowymi i indywidualnymi, wynikającymi z orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, w celu zapewnienia jak najlepszego rozwoju. Zapewniamy najlepsze, atestowane sprzęty, sprawdzone przez naszych specjalistów, które będą umożliwiały najlepszą stymulację rozwoju podopiecznych przedszkola.

Tworzone przez nas grupy nie będą przypadkowe. Przed podpisaniem umowy z rodzicem prosimy o wypełnienie specjalnego kwestionariusza, z którego czerpiemy podstawowe informacje o dziecku, które pomogą nam stworzyć dla niego najlepsze i najbardziej komfortowe warunki rozwoju (łączymy ze sobą dzieci o podobnych zainteresowaniach,  poziomie rozwoju, etc.). Mimo faktu, że zajmować będziemy się dziećmi o specjalnych potrzebach, chcemy dać im jak najwięcej zajęć rozwijających ich zainteresowania i talenty (angielski, robotyka, zajęcia fizyczno - chemiczne dla dzieci, etc.).

Pragniemy wychować młode pokolenie w sposób pozwalający na możliwie najbardziej samodzielne funkcjonowanie w społeczeństwie. Od roku 2020 prowadzimy gabinet edukacyjno-terapeutyczny w Pruszkowie, przy ulicy Jasnej 11. Zyskaliśmy sobie zaufanie i szacunek rodziców. Zawsze staramy się i starać się dalej będziemy tworzyć przede wszystkim relacje - nie tylko z dzieckiem, ale poprzez otoczenie zrozumieniem i wsparciem rodzinę.

W najbliższym czasie chcemy rozpocząć cykl warsztatów dla rodziców dzieci z specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, tak, aby mogli zaczerpnąć od nas kilka pomysłów na codzienne rozwijanie słownictwa czynnego lub rozszerzanie diety niejadków, by poprzez takie spotkania nawiązali porozumienie nie tylko z nami, ale z sobą nawzajem, dzieląc się przeżyciami i spostrzeżeniami z życia codziennego. Wydaje się nam, że rodzic, który jest rozumiany, jest w stanie bardziej zrozumieć swoje dziecko. Naszą misją jest niesienie pomocy, bo wiemy, że potrafimy to robić i wierzymy w to, że będziemy mogli robić to w sposób innowacyjny.
O nas

Skontaktuj się z nami

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości