Gabinet edukacyjno-terapeutyczny

Jasna 11, Pruszków
Integracja sensoryczna i terapia ręki
Ćwiczenia przez zabawę? Tak! To możliwe. Metoda Integracji Sensorycznej jest najnowszą z kompleksowych metod terapeutycznych w Polsce. Stosowana jest między innymi w odniesieniu do dzieci z opóźnionym rozwojem ruchowych lub uszkodzeniami w obrębie ośrodkowego układu nerwowego. Twoje dziecko nie lubi niektórych faktur? Jest niejadkiem? Sprawdź, czy możemy mu pomóc!
Psycholog
Oferujemy indywidualne spotkania z psychologiem, które mają na celu wzmocnić lub wyeliminować pewne zachowania. Wszystko przebiega w naturalnej i przyjaznej atmosferze, nie zawsze w czterech ścianach - jesteśmy otwarci na spacery, jeśli widzimy potrzebę przeprowadzenia zajęć w innych okolicznościach.
Logopedia i neurologopedia
Indywidualne zajęcia z logopedą lub neurologopedą, podczas których opracowany zostanie plan terapii dobrany do potrzeb osób borykającymi się z trudności komunikacyjnymi. Pomagamy dzieciom i osobom dorosłym. Nasi specjaliści służą nie tylko fachową pomocą, ale także z przyjemnością rozwieją wszystkie Państwa obawy i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.
Terapia pedagogiczna
skierowana jest dla dzieci i uczniów, którzy przejawiają specyficzne trudności w uczeniu się. Jeśli cokolwiek niepokoi Cię w zachowaniu Twojego dziecka, lub dostajesz sygnał od opiekunów z placówki oświatowej? Może martwisz się, czy nauka szkolna nie sprawia mu zbyt dużych trudności? W każdym z tych wypadków ulgę dla Ciebie, a uśmiech i efekt u Twojego dziecka może przynieść terapia pedagogiczna realizowana w eduSTAN.
Joanna Staniak
właściciel
diagnosta i terapeuta SI
terapeuta pedagogiczny
Katarzyna Starczewska
terapeuta SI

Paulina Biegała
diagnosta i terapeuta SI

Kinga Wiaderna
terapeuta SI
Martyna Kukułka
logopeda
terapeuta ręki

Wioletta Olejnik
neurologopeda

Nasi specjaliści

diagnoza integracji sensorycznej - 350zł

integracja sensoryczna - 100zł / 50 min

terapia ręki - 90zł / 50 min

terapia pedagogiczna (zajęcia korekcyjno - kompensacyjne) - 90zł / 50 min

logopedia - 90zł / 45min

neurologopedia - 120zł / 45min

spotkanie z psychologiem - 100zł / 50min
Cennik